Academie voor Cultuurmanagement
volgons

Twitter

 

Ruim 125 organisaties en 600 medewerkers gingen je voor

AFK - Alle Medewerkers | Airborne Museum - Sarah Thurlings, directeur - Marieke Martens, conservator - Annemarie Hartgers, bedrijfsvoering - Hedwig de Jong - Natalie Rosenberg, marketing & PR - Hans Bruinzeel, educatie & presentatie - Tim Streefkerk, medewerker collectie & onderzoek - Roland Boekhorst, facilitair| Agora Theater Lelystad - Hans Kraaijveld, directeur | ARTEZ - Thijs Hazeleger, docent | Batavialand - Peter Verdaasdonk, directeur | Beeld en Geluid - Leontien Lems, specialist programmering - Jan Muller, algemeen directeur - John Leek , domein manager - Margreet Korsten - Corine Lindenberg - Ineke Middag - Michael Spendel | Berenschot - Danielle Steep | Bibliotheek Fryslan - Barbra Bloeming, Marketing en communicatie| Bibliotheek Veenendaal Mieke van Dijk, directeur - Danielle Wagensveld - Janita Olthof - Petra Boelhouwer- Loes Ike - Geke Tadema | Bonnefantenmuseum - Sandra Holtjer, zakelijk directeur | Boterhal - Mieke de Geus - Annie de Leeuw - Hans Visser - Peter Schaafsma - Ruud Scheffer - Carla Perser - Jarka van der Krol - Randi Vettewinkel  | Centraal Museum, alle winkelmedewerkers | Centrum voor de Kunsten Zuid Groningen - Natalie Straatman, directeur | Cultuurhuis Klinker - Leo Hegge, directeur bestuurder| Cinema Oostereiland / Cinema Enkhuizen, Magret Wagenaar, directeur | CJP - Tamara Oppedijk, marketing manager & Crissy Thomas, copy writer en community medewerker | Cultuurmij Oost – alle medewerkers | Cultuurconnectie - diverse evenementen en bijeenkomsten | Cultuur en Ondernemen - Jo Houben | Cultuurcentrum Idea - Bonne Westdorp  | Cultuurhuis de Klinker - Leo Hegge | Dance4Life - Therese van Schie, voorzitter Raad van Toezicht | Dans en Muziekcentrum Den Haag - Arno Wijnberg, Toneelmeester - Dennis van Geest, Hoofd Techniek - Melissa Tepper, Producent - Blaise van der Griend - Hoofd Horeca - Said El Hamouti, Bedrijfsleider - Henk Scholten, Algemeen Directeur - Hans Blik, Adjunct Directeur - Diederick van Eeden, Irene Kovacs - Corné Ran - Judy Albin - Mike Schaperclaus - Marleen Reijnen - Aimee van der Kwaam - Rita Pas - Arno Ottevanger - Henny van Haelen - Bart van Beijeren - Yvette Karmelk | De Doelen - Alysia van Dijk, medewerker relatiemanagement + Anton Vliegenthart, directeur | De Kring Roosendaal, Trudie Stalpers, adjunct-directeur | DE KOM – Rogier Franssen, verhuur en horeca & Armand Hoppener, toezichthouder & Ariane Kop, directeur  & Hans Schimmel, databasemarketing & Eeke van der Veen, toezichthouder & Dennis Vink, verhuur en horeca, de beheerders en kassamedewerker, Johan Viersma - Hamza Gaderi - Ed Carree - Hans Uittenhout - Bert Hogenberg - Anne Voolstra - Lucy Kroezen - Tosca Koppen | de Museumvereniging - Anne Marie Von Frijtag, senior secretariaatsmedewerker & Ester Fabriek, beleidsmedewerker Public Affairs & Ellen d'Hooge, senior adviseur marketing & Erik Brunsman, controller | DNB - Jacqueline Bosker, toezichthouder | De Schoolschrijver - Annemiek Neefjes, directeur | Dordrechts Museum - Peter Schoon, directeur | Drents Museum - Annabelle Birnie, directeur & Alwina Nieborg, financial controller & Grace Westendorp, business manager & Marion Boersma, coördinator development & Karin Wanders, directieassistent & Jolanda Walters, medewerker P&O | ELLIS - Ellis Buis, projectleider en communicatie-adviseur | Erfgoed Gelderland – alle medewerkers | Federatie Cultuur - Erik Akkermans, voorzitter| FNV KIEM -  Ingrid Rep, algemeen secretaris | Filmtheater Nieuwegein, Paul Rijntjes, directeur | Fonds Podiumkunsten - Henriette Post, bestuurder | Fonds voor Cultuurparticipatie - Stefanie Weijsters, programma adviseur & Lidian Fleers, communicatiemedewerker | Frans Hals Museum - Denise de Boer, adjunct directeur - John Buch, hoofd facilitaire dienstverlening - Ann Demeester, directeur - Bas van Donselaar, hoofd publiekszaken - Gwen Nijbroek-Breuer, HR-adviseur - Susanna Koenig, hoofd productie tentoonstellingen - Rob de Nieuwe, hoofd bedrijfsvoering en financien - Anna Tummers, conservator oude kunst - Monique van Royen, coördinator marketing | Fries Scheepvaartmuseum - Meindert Seffinga, directeur | Gelders Archief - Fred Kan, algemeen directeur & Ilse Nagelkerke, manager publiek & Andrieke Oliefers, bestuurder & Leo van Wijk, directeur bedrijfsvoering | Gemeente Almere, Annet van Asselt | Gemeente Nieuwegein, Cindy Bergman, beleidsambtenaar kunst & cultuur & Gerard Rikhof,  concernstrateeg  | Gemeente Rotterdam - Karin van Reeuwijk, strategisch communicatie adviseur | Gemeente Schiedam - Swat Sengupta |  Gemeente Wychen - Adelbert Aveskamp | Gemeentemuseum Den Haag - suppoosten, controleurs van dienst, gastvrouwen en kassamedewerkers | Generale Oost - Eve Hopkins, artistiek directeur | Grachtenfestival Amsterdam - Mirjam Barendregt, directeur |  Het Gelders Orkest – Stefan Jansen, orkestassistent (assistent) - Josine Meerburg, fondsenverwerving - Marco van Es, manager artistieke zaken - Sandra Jacobs, financieel administrateur - Jacintha Molijn, contrabas - Rob van de Laar, hoorn - Arno Stoffelsma, klarinet - Jacq Sanders, trompet - Bram Kreeftmeijer, hobo - Esther Frauenholz, 2de viool - Aimee Broeders, 1e viool - Agaath Kooistra, cello - Eveline Rosenhart, cello - Melanie Jansen, 1e viool, Christine Gerritsen, 2de viool - Rene Knoop, orkestbode - Ineke Lo Cascio, fondsenverwerving - Judith van Os, marketing - George Wiegel, oud alg.directeur - Martijn Tjoelker, 2de viool - Marianne vd Berg, altviool - Cindy Albracht, aanv.2e viool - Winnie Hanel, 1e viool - Tonnie Kievits, trompet - Sigurd Smit,hobo - Joke den Heijer, cello - Michaela v. Buuren, 2de viool - Farinaz Kherad Picheh, 1e viool - Rene Berman, cello - Peter Wolterinck, slagwerk - Leon Peters, orkestbode - Sanne Grijsen, marketing, Mark de Jong, informatie/analysemanager - Peter Verduijn, fluit - Inge Grevink, cello - Jilt Jansma, trombone, Jeroen Soors, hobo, Joost Hillen, contrabas - Pieternel van Lent, 1e viool- Diana de Vries, harp - Naud van Geffen, Orkestinspecteur - Ghilaine ten Brink, marketing - Christiene Fleisschhacker, Educatie - Anita van Dijk, fondsenverving - Gabrielle Bunnik, personeelszaken - Anita Berendsen, officemanager - Radskoemarie Bipat, kantine medewerkster - Actea Jiminez, slagwerk - Bert Neisingh,  2de viool - Eva Bengtsson, 2de viool -Eileen McEwan, altviool- Kirsten Jeurissen, hoorn | Janneke Roelofs, 1e viool | Het Balletorkest – Jean Paul du Marchie van Voorthuijsen, administrateur & Marion Engelschman, officemanager | Het nieuwe instituut - Ansfried Snijders | Hummelinck Stuurman Theaterbureau - Maljis Korthals, manager | IISG, Monique Kruithof, directiesecretaris & Aukje Lettinga, communicatie adviseur | ING - Sanne ten Brink | Imagine IC  - Marloes Willemsen, Directeur | Kunstbalie - Marit Vreeswijk | Kunstenaarsverreniging de Boterhal - suppoosten Mieke de Geurs, Annie de Leeuw, Hans Visser, Peter Schaafsma, Ruud Scheffer, Carla Perser, jarka van de Knol, Randi Vettewinkel | Landschap Erfgoed Utrecht - Utrecht Altijd Netwerk | LantarenVenster - Patricia Dekker-Wouters, Financieel Manager & Natasja Frederiks, HR Manager | LemonTree PR - Yvonne van Egmond | LKCA - Marlies Tal, afdelingshoofd beleid | Mariniersmuseum Rotterdam- Hans Sonnemans, vestigingsdirecteur | Museum de Fundatie - Pieter-Bas Rebers, hoofd bedrijfsvoering en plaatsvervangend directeur | Museum het Grachtenhuis- Emma van Oudheusden, directeur | Museum Huis Doorn - Jaap van der Kemp, marketing medewerker | Muziekgebouw aan 't IJ - Maarten van Boven, algemeen en artistiek directeur | Muziekschool de Sleutel/Stichting Fundament - Martine Bauhuis, coördinator HAFA & Gert Haitjema, vice voorzitter bestuur| Naturalis -  Maarten Heerlien, projectleider & Lizette Leurdink, projectassistent | Nationaal Militair Museum - Hedwig Saam, directeur| Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid -  Laura Koppenberg, unit manager marketing & sales & Tom de Smet, Unitmanager collecties en beschrijvingen | Nederlandse Reisopera - Nicolas Mansfield | Noord Nederlands Orkest – Ingeborg Walinga, directeur | Scheepvaartmuseum - Astrid Heijnen, relatiemanager & Maartje van der Brugh assistent medewerkerszaken | Orkater - Nicolien Luttels, zakelijk leider | Paleis het Loo - Michel van Maarseveen, directeur | Panoptes Heritage - Jantien Brillenburg Wurth  | Parktheater Eindhoven - Klaas Seelen | Residentie Bach Ensembles - Ellen van der Sar | Residentie Orkest - Maartje Broekhans, Zakelijk Directeur - Sven Arne Tepl, Artistiek Directeur - Ninke Baerwaldt, Directie Assistent - Lorraine Décome, Medewerker Back Office - Patrick Kockelkoren, Artistieke Zaken - Harm Jan Schwantje, Orkestinspectie - Evelien van der Weijden, Orkestinspecteur/ Producer - Ruth van de Putte, Coördinator Educatie - Marieke Meliesie, Medewerker Edcuatie - Linda Grau, Manager - Eveline Verhagen, Online Marketeer - Jan Jaap Zwitser, Content Marketeer - Maartje Verhoeven, Campagne Marketeer - Yolande Zuijdgeest, Klantenservice & Ticketing - Michiel Hazeleger - Tom van Lent, Cellist - Justa de Jong, Cellist | Reinwardt Academie - Marc Pil | Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed – Michaela Hanssen, hoofd sector kunstcollecties- | Schouwburg Amstelveen - Dominique Deutz, directeur & José Haverman, organisatie en verhuur & Niels Batenburg, bedrijfstechniek & Quirine Muntz, marketing en communicatie  | Schouwburg Lochem - Mirjam Radstake, directeur | Schweigman& - Rachel Feuchtwang | Shout! Partners in Cultuur - Annette Schaut | Spoorwegmuseum – Willem Daan Bos, medewerker marketing & social media | Stadsarchief Breda - Marie - Louise van Bijnen, Studiezaal medewerker -  Anita van Blerck, Studiezaal medewerker - Cor Bogers, collectie beheer digitaal - Bas Linssen, fotograaf - Marjolijn Peeters, projectmanager - Ynze Alkema, directeur - Marleen Haanskorf, secretaresse -  Marjet Zondag, collectie en facilitair - hans Sprangers, Erfgoed onderzoeker - Frank van Meir, documentmanager - Zelfka markovic, marketing en communicatie | Stadsarchief Rotterdam - Willemijn van der Ark, expert informatiebeheer & Pim Middelraad & Jantje Steenhuis, directeur & Anita van Vliet, e-conservator | Stadsmuseum Doetinchem - Maaike Kool, directeur - vrijwilligers  | Stadsschouwburg Amsterdam - Leila Haqi, officemanager & Wim Ubbels, toneelmeester & Pui Ke-Tam, directieassistent | Stedelijk Museum - Karin van Gilst, zakelijk directeur | Stichting Hart, Peter van Bergen & Onno Bosch, cursus coördinator & Judith van der Wildt, marketing en communicatie - Martijn Jansen, Floormanager - Carlien Lammers, Floormanager  | Stichting Hollands Diep - Léontine van Duin | Stichting Fluxus - Vincent Kruger, Artistiek manager en Harrie Swinkels directeur/bestuurder |Stichting Hollands Diep - Léontine van Duin | Stichting ICO Centrum voor Kunst & Cultuur - Wytze de Vries | Stichting Lezen - Gerlien van Dalen, directeur | Stichting Liniebreed Ondernemen - Juke van Niekerk, directeur | Stichting Zeister Muziekdagen - Liselotte Pesch | Solid Ground Movement - Bryan Druiventak, directeur | Stichting Omroep Muziek - Sjoerd Zegwaard - Edwin van der Heijden - Charles Rademaker - Adriana Kukupessy - Lars van Velzen, Interim Sales - Kees Verhoeff, Cateraar - Marcel de Blom, Huismeester - Rogier Hageman - Josephine Kukupessy - Els Pellegrom | Theater aan de Schie - Carl van der Eende, Techniek Geluid - Dory Bekkers, Secretariaat - Marianne Weij, Horeca/ Kassa - Ronald Kievit verhuur/ Productie - Anita van der Linden, Marketing/ Kassa - Seda van der Spek,Specialist Trekkenwand - Richard Bas, Hoofd techniek  - Maroeska Berger, Medewerker Marketing - Rob Roos, Directeur - Vivienne Kerkhof, Medewerker cultuureducatie - Denise den Ouden, Hoofd Horeca - Frank de Ruiter, Techniek - Peter Mertens, Amdinistrateur | Theater Dakota, de vrijwilligers | Theater de Bussel -Charlotte Louwers, directeur | Theater de Storm - Marjon Teunissen marketing en communicatie en Ineke van Empel, directeur | Theater de Lampegiet - Nicky van Rossum  | Theater de Vest - Peter Blaauboer | Tresoar - Neeltje van der Weide, afdelingshoofd publieksprojecten en webdiensten & Johan Steendam, medewerker informatie en presentatie | Universiteit Leiden, Hortus Botanicus - Pieter Kessler, directeur | Veluvine, de vrijwilligers | Vereniging Hendrick de Keijser - Cunera Vergeer, communicatie en ledenservice & Clemencia Yard, administratie medewerker | Universiteit Amsterdam - Judith Noorman | Universitaire Bibliotheek Leiden - Matthijs Holwerda, Hoofd Diensten Bijzondere Collecties & Liesbeth van der Poort & Kees Konings 45 servicemedewerkers |Universiteit Amsterdam  -   Volksuniversiteit Amsterdam, Emilia Simion| Volksuniversiteit Utrecht, Michiel Loonen, directeur| Volksuniversiteit Soest, Kika de Bruin, Publiciteit| Volksuniversiteit Veenendaal, Wijke Woudsma, Directeur | Volksuniversiteit Zevenaar, Robert Timmermans, financien & facilitair | Voor de Kunst - Roy Cremers | Witte de With Center for Contemporary Art, Yoeri Meessen, associate director | VPRO - Sylvia van der Heiden | Quintus Kampen, coordinatoren Jan Kamphuis, Marie Chantal Bakx, Harry Hamer, Yko Hoekstra, Geertje van Egmond, Marielle van Zanten, Annelies Dunning, Janneke te Velde, Hetty Saris, Tinie Kroon| IJdockzz - Marit Vreeswijk, directeur | Zeeuws Museum, Marjan de Ruiter, directeur | 

    

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

 

klik hier voor een sfeerimpressie

Wat een ontzettend leerzame en inspirerende ochtend was dat. De docenten zijn heel goed.

Susanne van den Beuckel, Gelders Erfgoed

Mijn collega kwam zeer enthousiast terug.

Jullie hebben er een ambassadeur bij.

Irma van Lierop, relatiemanager de Doelen